| bombonika1799 a întrebat:

As vrea si eu niste exerxitii pentru fese, pe romaneste vreau sa am fundu bombat si vreau niste exercitii pentru asta laughing)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la sala. Dar daca nu il ai bombat din nastere ca mine n-ai nici o sansa. Eventual sa fi mai tonifiata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url

intra aici si cauta mai jos in dreapta, introduci e-mail-ul si un nume si iti descarci un program de exercitii pentru fese.
sper sa iti placa. ciao

| capricc a răspuns:

Daca vrei slabire localizata este bine sa incerci exercitii de fitness, mai ales cele pe zone dar cu incalzire inainte. Uite un program pentru fesieri de 30 de zile, destul de apreciat zic eu http://fucsia.ro/......e-30-zile/

| Inela a răspuns:

Buna! :)
http://www.youtube.com/watch?v=mLiHXd_8YoY exercitiile astea sunt bune, ca sa vezi cat mai repede rezultatele poti sa le faci in fiecare zi, pana obtii rezultatele dorite.
Multa bafta! Funda? :o3

| uFkDowN a răspuns:

Pe romaneste ai niste apucaturi de curvulita ca alea din Showbiz-ul romanesc happy. Un baiat te place cum esti tu nu cum te faciwinking. Si asta o spun eu ca baiat! Spor