| cosmin986522 a întrebat:

Genoflexiunile tip sumo si fandarile de pe loc sunt bune pentru fese? Vreau sa am si eu fundul mai bombat. Ce alte exercitii as putea face pe langa alea?

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru a avea un fund mai frumos sunt genuflexiunile de orice tip si fandarile, dar sa nu exagerezi cu antrenamentul, o data la 4 zile e suficient

| SandraGeorgiana a răspuns:

Cauta pe youtube canalul BikiniModelFitness. Este un canal in lb engleza dedicat acestui lucru. Sper ca te-am ajutat happy