| LoreMica a întrebat:

As vrea si eu niste masti ceva...sau care stie cum sa fac sa imi creasca parul mai repede, creste foarte greu sad? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Masca regeneranta si revitalizanta
Ai nevoie de o jumatate de ceasca de suc de morcovi, un galbenus de ou, 2 linguri de ulei de masline, o capsula de vitamina E, 10 picaturi de vitamina A uleioasa si zeama de la o jumatate de lamaie. Toate acestea se amesteca intr-un recipient masca se lasa in continuare sa actioneze jumatate de ora. Se recomanda acest tratament de 4 ori pe saptamana.
sau
un ou, in amestec cu ulei de ricin sau brusture. Cu acest amestec se maseaza radacina parului, dupa care se acopera cu o folie de celofan, iar deasupra cu un prosop. Dupa aproximativ 40 minute parul se spala in mod obisnuit. Aceasta masca ajuta la cresterea parului, dar si la indesirea acestuia.

3 răspunsuri:
| Alexandra301 a răspuns:

Eu nu as zice neaparat o masca.Iti recomand uleiul de ricin.Nu este foarte scump.Intre 3-5 lei 300ml. Funda?puppy dog eyes

| LoreMica explică (pentru Alexandra301):

Merci mult ...am incercat dar nu prea a dat nici un rezultat sad.

| Alexandra301 a răspuns (pentru LoreMica):

Da, dar nu isi face efectul in 2-3 zile...Trebuie sa astepti 1-2-3 saptamani si vei vedea.Deci,Funda?smug