| emiishalala5 a întrebat:

Hey! Am bretonul pana la jumatatea ochilor crescut. As vrea sa imi mai creasca pana la nivelul buzelor in vreo 3 luni. Dar mie imi creste cam greu parul sad. Stie cineva vreo solutie sa creasca cat se poate de repede? fundita :*

Răspuns Câştigător
| Heidi a răspuns:

Pai poti folosi ulei de ricin. Sau sa folesesti un sampon pentru cresterea parului.am inteles ca Favisan parca era pentru cresterea parului e bun.sau poti intreba pe la farmacie de alt samponbatting eyelashes

Mult succes!

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poti incerca extensiile

| alexutza003 a răspuns:

De 3 ori pe saptamana date cu ulei de ricini pe par inate sa te speli pe cap si stai o ora sau seara inate sa dormi te dai cu ulei si dimineata te speli si in 3 luni cu siguranta iti va creste poate si mai mult

| GrellSutcliff a răspuns:

Eu nu stiu.
dar si parul meu a fost in vara pana la sprancene si acum mi-e pana la barbielaughing