| anonim_4396 a întrebat:

As vrea (sunt baiat) sa incerc niste pantofi de fete, care seamana cu unisex, insa mie jena ca daca ma duc la magazin, ce o sa zica /gandeasca vanzatoarele?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

N-o sa creada nimic, ele vor sa-si vanda marfa! Doar daca nu vrei sa probezi niste pantofi cu tocuri cui sau sandale cu strassuri!

| Veroniquest a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze asta... pote vor crede ca ii cumperi prietenei tale si coincidenta purtati acelasi numar la picior, nu e mare treaba.winking(si eu am avut intentia asta...dar inver sunt fata si am vrut shoesi baietesti desi shoesi ii poarta aproape oricine oricumtongue)

| Bezea a răspuns:

Daca esti baiat nu ar trebui sa te intereseze ce parere au niste vanzatoare despre tine, ceea ce faci sau gusturile tale. Cu tupeu inainte si fa ceea ce iti doresti.