| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa zica da (baitul pe care il plac si cred ca ma place si el) daca vrea sa fie cum mine, l-am intrebare odata dar eram eu si pritenele mele acolo si a stat sa se gandeasca si dupa a spus "hai salut" si a plecat (el zicea ca cica are pantofi in picioare si ii era rusine sa iasa afara)?
VREAU SI EU MAI MULTE RASPUNSURI.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Păi nu e evident că aceste lucruri nu se spun decât în particular? Dacă răspundea cu NU direct, nu te făceai de cacao în fața prietenelor?
Eu tind să cred că acest băiat este mai timid, asa că e de preferat să vorbești cu el în particular...

1 răspuns:
| Pisykyyy a răspuns:

Daca esti convinsa ca acel baiat te place ...intalnitiva undeva singuri si intreaba-l sincer si serios daca te place... daca schimba subiectul sau alte prostii de genu fii sigura ca acel baiat nu te place.
SUCCESC!