| gabytza8 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa zica da (baitul pe care il plac si cred ca ma place si el) daca vrea sa fie cum mine, l-am intrebare odata dar eram eu si pritenele mele acolo si a stat sa se gandeasca si dupa a spus "hai salut" si a plecat (el zicea ca cica are pantofi in picioare si ii era rusine sa iasa afara)?
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

De obligat sa zica "Da" nu o sa poti niciodata... Dar de convins poate... tongue
Si incearca sa fi si tu mai intima... cum ai vrea sa zica saracutu' baiat "DAAAAAA" cand sunt 20 de fete langa tine?laughing