| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!
As vrea sa imi dati si mie niste imagini...
O sa merg sa ma tund cam peste doua saptamani...
Data trecuta m-am tuns ceva in genul acesta:
http://t1.gstatic.com/......tp?/images
Doar ca fara breton.
Acum as vrea sa ma tund tot in stilul emo, doar ca as vrea si breton. Am fata rotunda si ochi caprui( nu cred ca si culoarea ochilor conteaza, dar totusi :D ). Ce credeti ca mi s-ar potrivi?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Cred ca da

| calutuuuu a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Cum adica "Cred ca da", nu inteleg la ce te referi, CristianoRonaldo10...

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Esti emobig grin>?

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Pai ti-am raspuns la "Ce credeti ca mi s-ar potrivi?"

| calutuuuu a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Pfff, nici link-ul nu merge... in fine, totusi, am nevoie de ideile voastre! Cam cum as putea sa ma tund. Si nu am intrebat daca un anumit stil mi se potriveste, am intrebat CE stil crezi ca mi s-ar potrivi...