| micutsaa a întrebat:

Aseara mi-am impletit codite si acum am parul creponat.Intrebarea mea este:In cat timp va reveni la forma lui naturala?

Răspuns Câştigător
| peace4 a răspuns:

Acum depinde de felul de par. Firele mele de par sunt subtiri si isi revin in doua-trei zile. Dar daca tu le ai groase, s-ar putea sa ai parul asa cam o saptamana. Oricum in fiecare zi se vede diferenta deoarece el isi revine incet incet.

6 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

Depinde de cat de des il piepteni. cu cat il piepteni mai des cu atat revine mai repede la normal.cam in 2-3 zile maxim

| blondutzata a răspuns:

1 zi

| MissBeer a răspuns:

In vreo 2 zile. Am avut si eu la inceputul luniilaughing, ar fi trebuit sa le lasi mai mult.

| koaly99 a răspuns:

nu mult timp, piaptana-l mai des pe zi si ai sa vezi rezultatul, sperca te-am ajutat. funda?

| justPink a răspuns:

In aproximativ 2 zile va fi perfect normal... daca vrei sa scapi mai repede de ele spala-te pe cap si tine mult parul in apa... funda?

| LuckyBeauty153 a răspuns:

Parul tau va deveni la forma normala in cam 1 zi.