| anonim_4396 a întrebat:

Daca dorm cu parul impletit in codite, in fiecare noapte, ca sa il am ondulat, mi se va deteriora? Nu folosesc niciodata placa sau ondulator. Mereu il ondulez in mod natural

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat nu il strangi foarte tare si nu utilizezi elastice de par din silicon nu ai de ce sa-ti faci griji. Eu mai bine de jumatate de an l-am impletit ca sa-mi stea cret si s-a deteriorat foarte putin la varfuri din cauza elasticelor dar nici nu era tuns de aproape 2 ani deci e posibil sa n-ai nici un fel de probleme cu el. laughing

Btw: spune-i omului cati ani ai ca sa poata sa te intrebe si daca porti pantofi cu toc, lasa-l sa-si duca ritualul pana la capat rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce te intereseaza asta? Du-te pe un site special pentru cunoscut fete decat sa flirtezi aiurea pe aici laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa crezi tu ca daca te intreb ce varsta ai flirtez? Bună gîndire ai ce sa zic atit te duce mintea.

| anamariarot a răspuns:

E foarte bine așa. E chiar indicat să-l împletești în timpul nopții, ca să nu se încălcească(ceea ce ar duce la ruperea lui). Nu se va deteriora deloc.

| Raducons a răspuns:

Nu se va deteriora, oricum e mai bine dacat cu placa.

| Peridava a răspuns:

Nu, ba chiar e mai bine.