| RAY a întrebat:

Asta mă tuns corect? De ce nu sunt ambele părți exact la fel? https://ibb.co/yVmHDxg
https://ibb.co/hRfqfLz nu mi-am dat seama fiind grăbit

13 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu se vede foarte bine partea stângă, pare că pe-o parte te-o tuns ok, iar pe cealaltă o uitat sa mai taie parul in plus.

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Aia spun si eu

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Stai că acum vadbig grin
Și în dreapta o dat să te tundă că-n stânga, dar o mai uitat sa ia și din fata laughing
Mor dudeerolling on the floor

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Eu urăsc bretonul

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Și eu, dar na.
Practic, te-au furat de bani ăștia de ți-au luat 70 de lei I don't want to see

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Tigan hot, nimic deosebit

| Theo94 a răspuns:

Pe o parte te-a luat mai mult, cel putin din ce vad.

| ALM2000RO a răspuns:

Fiindcă te-ai grăbit te-a luat mai mult într-un loc, dar n-aș zice că-ți stă rău.

| RAY explică (pentru ALM2000RO):

Acum mi-a făcut cum trebuie alt tip, o întrebare, te ai blocat vreodată mintal?

| ALM2000RO a răspuns (pentru RAY):

Adică dacă m-am blocat în anumite momente / contexte și dacă am simțit că nu mai am ce spune? Da, mi s-a întâmplat asta nu o dată.

| djdidjdj a răspuns:

Frumos tuns la nea gigel 4 lei tunsu? invata din greseli si ai grija la ce specialist din asta gigel mergi in viitor

| RAY explică (pentru djdidjdj):

Mi a luat 70 de lei, ai dreptate, graba strica treabă zpiteam merge la niște băieți care știu meserie și costă 50, merg mâine să vad ce se poate face

| djdidjdj a răspuns (pentru RAY):

Pui mei toti gresim e ceva normal te sustin sa mearga bine!