| Balasan_Andreea_1997 a întrebat:

Ati comandat de pe http://www.newlook.com/? Imi spuneti cum ati facut comanda, cum ati platit si cum sunt produsele? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

De ce vrei sa comanzi de pe un site strain? Transportul este scump, trebuie sa te complici si cu vama si se plateste numai cu card de credit. Daca tu vrei...eu sper sa nu fii dezamagita mai apoi.

| Balasan_Andreea_1997 explică (pentru Bondarel99):

1. ador hainele din acest magazin, insa nu il am la mine in oras si nu pot sa merg mereu in lt oras cand vreau sa cumpar ceva 2. transportul nu este atat de exagerat ca la alte siteuri din alte tari 3. sunt oferte foarte bune mereu si e mai avantajos sa cumpar de acolo unde o rochie care de aici am luat-o cu 200 lei acolo este 9 dolari la reducere, daca pun si transportul tot ies mult mai ieftin decat aici. Va multumesc, sper sa gasesc pe cineva care a comandat de acolo. sad

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Cum a spus şi cine a răspuns mai sus, de ce vrei să te complici? Mai ales că magazinul ăsta este şi la noi în ţară(nu ştiu unde stai, da' în Iaşi este).

| Kasia a răspuns:

Decat sa iei de pe net unde nu poti proba sau sa vezi daca te acantajeaza o piesa vestimentara mai bine dai o fuga pana la mall unde vei gasi un magazin Newlook.Iar produsele sunt de calitate, eu sunt fana a acestui brand.big grin

| Balasan_Andreea_1997 explică (pentru Kasia):

Am doua malluri in oras si in niciunul nu este magazinul newlook.