| SimpleGirl408 a întrebat:

Cei de pe Tocmai.ro sunt de incredere? Voi ati comandat ceva? Ati fost multumiti?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu fac reclama acestui site, dar sunt multumita, am cumparat mai multe obiecte si sunt ff multumita..am gasit pe site ce cautam, am sunat, am fost la respectivu si marfa arata mult mai bine decat era in poza.
acum depinde si de noroc/si daca are poze cu obiectele descrise etc.
O zi frumoasa sa aihappy

| ONElena11 a răspuns:

Depinde de cel fel de oameni intalnesti

| Kinus12 a răspuns:

Păi personal în emag.ro am mai multă încredere.Dar nu de aasta e vorba.Pe tocmai.ro sunt preţuri mai scumpe decăt pe eMAG şi de am avea încredere, păi nu am comandat ceva foarte scump.Dar lucrul pe care le-am comandat, pe eMAG acum îl găsesc de 40% mai ieftin.

| Scremer a răspuns:

Acuma depinde de cine dai poate dai de oameni de treaba sau alti oamnei mai "putini de treaba sa zic asalaughing " Eu am comandat odata de pe tocmai si a mers totu bine acuma depinde cum ti-am zis mai sus de ce persoana daibig grin

| Said16 a răspuns:

99% stai linistit
1% sunt errorile de trimitere

| AtheistForever a răspuns:

Sunt foarte multumit de ei.Mi-am luat o masina Audi A3 fabricat in 1998, o placa video de 1 gb, si o carte... Le-am primit si totul e ok la ele mai ales la masina si placa video. Cumpara de la ei fara griji. Mai ales ca au si reclama la televizor nu prea ar putea sa dezamageasca clientul altfel si-ar strica si reputatia... Bafta