| VivianneMnt a întrebat:

Ati cumparat lentile de contact colorate de pe internet si ati fost multumiti de produse? Daca da, imi puteti recomanda si mie un site de incredere. FUNDA

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt explică (pentru Pau17):

Si trebuie sa comand suportul si solutia pentru intretinere separat, nu?

| Pau17 a răspuns (pentru VivianneMnt):

Da, se cumpara separat.

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Niciodata n-am fost multimita de lentile.

| SonicAndrei a răspuns:

Nu am cumpărat, dar nici nu recomand. Mai bine folosește ochelari. Există șansa (una mică) să-ți zgârii pupila. Știu un medic care a pățit așa. Și oricum ochelarii pot fi la modă, iar unii arată mai bine cu ochelari.

| VivianneMnt explică (pentru SonicAndrei):

Nu vreau lentile cu dioptrii. vreau lentile colorate.

| supermamici a răspuns:

Buna,
un vanzator de incredere: http://bit.ly/dr-lentila

incearca si lens.ro

| Eudaimonia a răspuns:

Nu, n-am cumparat