| theoutcaste a întrebat:

Ati cumparat vreodata o haina din sinsay care sa fie de calitate? Toate par carpe de unica folosinta desi sunt dragute sad Ati avut experiente pozitive cu magazinul asta?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu recomand din asa zise magazine online nici din magazine care au licența,doar de la producător prin DHL, Maria Georgiana se lauda cu ele, dar sunt bune asa de a le arata, de unica folosință, ea castiga măcar ceva din asta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt de calitate buna!
Scrie si pe internet "not good enough".

| 990ikuvr a răspuns:

Tot încerc sa răspund da vad ca nu merge chestia asta ca abia m-am logat pe cont, da! am avut experiente pozitive cu acest magazin dar părerea mea ar fi sa te duci mai mult pe sh decât sinsay chiar dacă face parte din aceeași categorie, nu sunt chiar foarte bune, eu am câteva haine cumpărate pe care le iau la scoala, preferat sa le cumperi de culoare închisă chiar daca când ajungi acasă ai negru peste tot unde ai transpirat((: cele mai deschise sunt ok ca bluza ca pantaloni nu prea ca fac cocoloașe între picioare