| Tîrcolea_Gabriela_1990 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre magazinul Sinsay? Lucrurile sunt de calitate?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt la masura preturilor, nici proaste nici calitative. Daca reusesti sa-ti si gasesti ceva laughing)

| Bondarel99 a răspuns:

De aceeasi calitate ca si la Bershka, Pull&Bear...

| iamprettybored a răspuns:

Da, dar parcă multe sunt pentru hipseri sau fetițe de gimnaziu (mă refer la toate obiectele acelea cu sirene, unicorni, sclipici etc). De la sinsay am un lănțișor și am primit câteva complimente pentru el happy Sunt și lucruri faine, depinde de gusturile tale.

| dadanustiu a răspuns:

Unele sunt bune, altele parca sunt de 10 lei. in mare parte sunt cam copilăroase