| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit spray de colorat parul? Ce parere aveti despre el?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am folosit eu un rimel de par(verde si violet)si mi-a placut foarte tare ai mei credeau ca sunt vopsita! iese dupa o baitza pe cap! si e foarte accesibil! se aplica cu o perie! Are sclipici si e numai bun de ''party''! o zi buna!

| EUSIATIT a răspuns:

Vrei poate pentru o petrecere dar,, nu da mult ca...nu te mai descurci de el. da discret nu te face sorcova

| georggyy a răspuns:

Dap e destul de bun!

| AlecSSyA a răspuns:

Da am folosit.Este bun, se vede frumos, dar ai grija cum il aplici ca este posibil sa iti patezi hainele.

| Pink Panther a răspuns:

E foarte bun. Am folosit si eu unul mov pentru o petrecere si arata foarte misto pe par :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datongue e super shik:X da bine pe parhee hee dar acum nu da si u in cantitati marilaughing sa devii sorcova