| Adusca a întrebat:

FUNDITA! Ce parere aveti despre spray-ul colorat pentru par?
Vreau sa-mi dau comanda azi. Se i-a cumva pe haine? Daca da, se curata?

6 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Depinde de ce spray iti cumperi.Eu am folosit unul care era foarte bun. Chiar a rezistat pe par pe haine nu se lua si nu nu am avut probleme cu el.

| Adusca explică (pentru maria999):

Ce spray? Se gaseste pe net?

| Adusca explică:

Funda. Ce culoare mi s-ar potrivi, pentru o suvita, daca am parul cani inchis si ochii verzi.

| Naяutσ a răspuns (pentru Adusca):

Verde sau saten deschis.

| Naяutσ a răspuns:

Cred ca e o alternativa buna, decat sa-ti faci suvite cu vopsea si sa nu-ti placa, mai bine le faci cu spray-ul si se duc la cateva spalari.

Eu ti-as recomanda sa-ti pui o pelerina sau ceva de genul pe tine, trebuie sa scrie la instructiuni daca se i-a de pe haine sau nu.

Bafta!

| Neverwas a răspuns:

Depinde de spray.