| Lulu_9887 a întrebat:

Ati folosit tratamentul pentru intarirea unghiilor cu extreas de lamaie de la Avon? Cat de bun e? Cel mai bun raspuns are fundita! Multumesc.

5 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Sincera sa fiu, nu iti recomand nici un produs de la avon, in afara de cele pentru ingrijirea corpului, gen lotiuni de corp, etc. iar acel tratament, nu este bun deloc.nu vezi nici o schimbare.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Am folosit.
1. Miroasa foarte frumos
2.Intareste unghia si o netezeste
3.se usuca foarte repede
iar dezavantajul este ca nu persista luciul dupa uscare

| Krissa_2143 a răspuns:

L'am folosit si eu
mi-a ingalbenit unghiile in ultimu hal si aveam unghiile asa de moi si se rupeau asa usor de la el oh go on.

| mymy a răspuns:

Da l-am folosit si este ff bun adica imi ingrijeste unghiile
til recomandwinking

| pinky_2290 a răspuns:

L-am folosit si sincer nu vad nicio schimbare decat faptul ca unghiile mele sunt acum portocalii daca nu au nicio oja sau niciun lac pe ele. Sincer, eu nu ti-l recomand.