| dulcikata17 a întrebat:

cine a folosit tratamentul de crestere a unghiilor de la avon? se numeste ser pentru unghii lenght &strenght

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as recomanda asa ceva, nu sunt eficiente!
Dar as recomanda un flacon de Vitamina B8 (sau Biotina), care hraneste, intareste si creste frumos unghia si parul.

| anamariarot a răspuns:

Cea mai buna chestie pentru intarirea si cresterea unghiilor pe care am incercat-o e intaritorul de la Eveline Cosmetics, 8 in 1. Cu el mi-am refacut unghiile dupa un an si jumatate in care le-am "sufocat" cu gel happy