| IussTinna a întrebat:

Ati incercat souffle pentru par de la avon? Pareri? Ce ati folosit pentru un par foarte degradat si ati reusit sa il reparati? Masti si tratamente bune? dau funda.

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! In primul rand daca ai parul ars si deteriorat trebuie sa-l tunzi ca sa se regenereze. In al doilea rand, foloseste samponul si masca hidratanta de la Dove. Sunt extraordinare si fiecare costa undeva la 20 de lei!

| IussTinna explică (pentru stefaniacristina77):

Am comandat o noua masca avon de la planet spa cu ulei de masline verzi. Ai incercat-o?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna, daca iti plac produsele Oriflame, ai acum sansa sa le cumperi cu 23% -40% reducere. Daca vrei sa castigi si banuti, oferta este chiar mai generoasa. Inregistreaza-te acum, sau contacteaza-ma pentru detalii!
E-mail ln_anamaria@yahoo.com Tel: 0761140009.
Te poti inscrie direct aici:
http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=465570

ma poti contacta si daca vrei doar sa comanzi produse, trimit oriunde in tara.

| BiuL a răspuns:

Foarfeca si uleiul mythic oil de la l'oreal. tratamentul joico cica e foarte bun dar e scump

| stefaniacristina77 a răspuns:

Sincer, de la planet spa am folosit doar masti faciale de care sunt foarte multumita si o crema pentru cearcane deci presupun ca si mastile pentru par sunt la fel de bune happy

| ZileCuSoare a răspuns:

Eu a folosit mastie de la www.parfumfm.ro masca cu extract de orhidee pentru par degradat, mi-a refacut ff bine varfurile. o gasesti in catalogul cu parfumuri