| WizzArd3344 a întrebat:

Ați observat diferențele de modele dintre unele Tech Fleece uri? Spre exemplu buzunarul de la mana este de dimensiune mai lunga la unele modele, în timp ce unele sunt mai scurte (am observat în special la cele pentru copii), precum și V-ul de pe piept. La unele iese în evidenta luciul ce le conturează și la altele nu prea.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Fleece uri... buzunarul de la mana este de dimensiune mai lunga la unele modele, în timp ce unele sunt mai scurte (am observat) ~

trebuie să recunoaștem că ai un spirit de observație extrem de dezvoltat!

| AndreiPopovici6969 a răspuns (pentru sierra1):

Da, dar aceste modele nu sunt fake, chiar daca sunt pe site uri legit, gen nike. Daca intram pe nike si cautam tech fleece kids, observam faptul ca buzunarele chiar sunt cu mult mai mici decat cele de la oameni, spre exemplu. Multi care nu stiu aceste lucruri le pot confunda cu fake-uri, chiar daca nu sunt

| johnnny123 a răspuns:

Felicitări, ai descoperit că există mai multe modele de haine.

Ce mai urmează să descoperi, apa caldă?