| anonim_4396 a întrebat:

Ati purta fusta cu pliuri? pana la genunchi lungime, sau chiar putin peste?

5 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Idem deea.

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu personal nu prea port fuste, insa, in legatura cu fustele plisate, chiar se poarta iarna aceasta, mai ales daca optezi pentru un look Britsh, insa nu peste genunchi.

Daca vrei sa iti faci un look British, dupa cum spuneam mai sus, poti purta o fusta plisata cu un pulover tricotat fin si o capa de lana. Nu uita sa adaugi niste accesorii originale si colorate gen niste cercei care sa iasa in evidenta, o brosa funny sau un colier dragut.

Sper ca te-am ajutat.

| deea_5723 a răspuns:

As purta fustita cu pliuru, depinde de model si material, insa nu peste genunchi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ce nu aca imi pla si ma simt bine nu ma poate opri nimeni.Ma imbrc cu ce imi place si cu ce imi vine bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nas purta