| anonim_4396 a întrebat:

O cizma pana la genunchi, merge cel mai bine cu : A. fusta mini, B. fusta cu putin deasupra genunchiului, C. putin peste genunchi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varianta B, daca trebuie sa fii decenta sau A daca ai picioare perfecte sau daca mergi la distractie.

12 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Eu zic, ca merge cu (A) fusta mini... cel putin eu asa ma imbrac cand port cizme pana la genunchi

lolita
| lolita a răspuns:

Fusta mini, este mult mai sexi sa ti se vada piciorul.

| LCD a răspuns:

Cizme negre de ex, pana la genunchi sau chiar peste :X cu o rochita pe corp (mai mulata. daca ai forme) care sa fie deasupra genunchiului. arata bestial :X

| Kidu a răspuns:

C.

| ady2607 a răspuns:

D:fara fusta. nu... glumesc...cred ca B... dar acum depinde de cizme, fusta si persoana care o poarta...

| imortal a răspuns:

Cu pantalon care sa acopere cizmalaughing)....cu orice fusta numa sa arati u bine in ea sau cizmele merg cel mai bine cand esti goala sigur o sa iasa in evidenta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaaaaaaa. mini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

B

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o fusta mini ca stiu eu din propria experienta...:X:X:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C

| bunicuta55 a răspuns:

Fusta mini... daca ceea ce se vede este de nota 10. daca nu...mai bine renunta la tinuta aceasta si cauta ceva care sa puna in valoare ceea ce este ok.