| anonim_4396 a întrebat:

Daca se poarta fusta la scoala, ar trebui sa fie pana la genunchi cel putin, nu sunteti de acord? Pareri?

6 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Limita ar fi putin deasupra genunchiului, nu ce vezi in filme.Dar, in ziua de azi...asa mentori, asa studenti.

| Exaizo a răspuns:

Eu stiam ca este obligatorie (deja) sa nu fie mai scurta de genunchi thinking Da' mna. la fel ca si telefoanele, "Nu aveti voie cu telefoane la scoala" si toti merg cu telefonul dupa ei, si se joaca in ore, etc. Oricum, mai nou o sa fie voie cu telefoane la scoala, doar ca o sa fie obligatoriu telefonul inchis in timpul orei, dar again, nimeni nu o sa respecte asta.

| zambetcald a răspuns (pentru Exaizo):

Nu e bine! Regulile trebuie sa fie respectate!

| Legend123 a răspuns:

Da..pana la genunchi sau cel mult deasupra genunchiului este perfect happy

| JUSTaRetard a răspuns:

Depinde ce ruguli aveti la scoala. Dar totusi nu e prea decenta o fusta mai scurta de genunchi happy

| aditron a răspuns:

De acord, este normal sa se poarte pina la genunchi