| mary_9821 a întrebat:

Ati vazut un top model cu picioare paranteze? stiu pe kate moss. ce stiti despre aceasta? razbat fetele cu picioare parantezze? big grin

4 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Eu zic ca fetele cu picioare paranteze ar trebui sa fie constiente ca lumea se amuza de ele si ar trebui sa poarte mai multe haine care le ascund acest defect(fuste, rochite, blugi dar nu skinny). la urma urmei nu e ceva chiar asa rau, dar blugii skinny(care i-am vazut la multe fete cu acest defect) accentueaza foarte foarte tare parantezele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piciorul perfect trebuie sa aiba 5 paranteza in total.

| Dianatips a răspuns:

Kate Moss a ajuns ce este azi datorita "defectelor" ei, acestea fiind ceva nou pentru anii 90, deoarece restul modelelor erau ca pictate

| mary_9821 explică:

In lumea modei desigur?