| anonim_4396 a întrebat:

Fetele cum scapati de parantezele de la coapse? ce exercitii stiti? prietena mea vrea picioare drepte si nu subtiri, ce puteti sa-mi spuneti? e slaba si cu paranteze, ar putea sa le indrepte si sa fie lipite intre ele, sa nu fie distanta intre ele? dau funda urgent, la cel mai bun raspuns, mersibig grin

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este foarte slabă acele paranteze se pot umple dacă se îngrașă, dacă este de vină osul, nu are ce face!
Pa, pa.