| Cataliciiii a întrebat:

Avand in vedere ca se apropie prima zi de scoala si cam toata lumea intreaba " cum sa ma imbrac" eu nu o sa intreb pentru ca am citit toate intrebarile [ si sincer nu sunt putine:)) ]M.am documentat si m.am hotarat.mi-am luat multe haine noi de scoala dar as vrea sa va intreb cum v. i se pare alegerea mea [ am uniforma dar noi purtam doar camasa. vreau sa spun ca uniforma e mov.]

Pantaloni- am 2 perechi si nu stiu pe care sa aleg.am 1 pereche mov-http://www.craiovaforum.ro/......m-pmv1-jpg
sau uni albastri inchisi http://www.crhaine.ro/poze/1037_IMG_2577(4). jpg
Numai ca nu au galbenu ala pe ei si au 3 nasturi dar negri
Bluza pai nu stiu la bluza ori imi iau un maieu negru in caz ca imi iau blugi mov sau imi iau o bluza gri
In picioare o sa port Shuzi dinaceia mai lungi albi.cu siretul unu alb si unu roz[ shuzi au prin capete putin de roz.] sau niste balerini cam asa http://arch2.okr.ro/......00_700.jpg sau genialii mei baschetii cu hello kitty AlBI
O sa port camasa. cu o vestaa cam asa http://i0.data.avantaje.mysitepreview.info/....../vesta. jpg numai ca eu o sa o tin deschisa.
Parul mi. l las desprins avant in vedere ca am tunsoare Emo:))
Si accesorii am 1 lant de argint.si am ca un fle de zgarda:))) asa zice toata lumea o chestie neagra care nu am dat. o niciodata jos e strans in jurul gatului
Bratari din acelea de cauciuc am vreo 16 :)) pai cam atat.
Cum eee?

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Ai niste haine super-tari. puppy dog eyes eu as alege blugii mov, camasa, vesta si balerinii

| Roxett a răspuns:

Este ok pentru prima zi.

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Blugi mov...camasa.vesta si Shuzi si ce ai mentonat u mai sus 'curea ' si etc ca si accesori big grin

sper ca te-am ajutat

| LeeJiEun a răspuns:

Eu as alege pantalonii albastri inchisi, cautati prin dulap un tricou cu ceva model pe el din desene animate daca ai.Un ursuletz sau micky mouse.etc.balerinii nu se potriveste,. cauta ceva adidasi prin dulapul de pantofi.si tricoul sa fie de culoarea pantofilor.sa se asorteze.sa iti iei si bratari de alea de cauciuc dar de multe culori.mov,roz,albastru,negru,alb...si lantul negru strans la gat as zice sa il dai jos...si sa iti pui un colier.nu de aur sau argint.de margele! Tiar sta super! fundita?:X