| Cataliciiii a întrebat:

Avand in vedere ca se apropie prima zi de scoala si cam toata lumea intreaba " cum sa ma imbrac" eu nu o sa intreb pentru ca am citit toate intrebarile [ si sincer nu sunt putine:)) ]M.am documentat si m.am hotarat.mi-am luat multe haine noi de scoala dar as vrea sa va intreb cum v. i se pare alegerea mea [ am uniforma dar noi purtam doar camasa. vreau sa spun ca uniforma e mov.]

Pantaloni- am 2 perechi si nu stiu pe care sa aleg.am 1 pereche mov-http://www.craiovaforum.ro/attachments/imbracaminte/2862 16d1267629001t-pantaloni-selected-conici-diferite-culori -rosu-mov-crem-pmv1-jpg

sau uni albastri inchisi http://www.crhaine.ro/poze/1037_IMG_2577(4). jpg

Numai ca nu au galbenu ala pe ei si au 3 nasturi dar negri

Bluza pai nu stiu la bluza ori imi iau un maieu negru in caz ca imi iau blugi mov sau imi iau o bluza gri

In picioare o sa port Shuzi dinaceia mai lungi albi.cu siretul unu alb si unu roz[ shuzi au prin capete putin de roz.] sau niste balerini cam asa http://arch2.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/09/19/e/9/2 47494342-5584115-700_700.jpg sau genialii mei baschetii cu hello kitty AlBI

O sa port camasa. cu o vestaa cam asa http://i0.data.avantaje.mysitepreview.info/5AEDD4C9BF083 D2E2A3956A1BCED65841/vesta.jpg?width=364 numai ca eu o sa o tin deschisa.

Parul mi. l las desprins avant in vedere ca am tunsoare Emo:))

Si accesorii am 1 lant de argint.si am ca un fle de zgarda:))) asa zice toata lumea o chestie neagra care nu am dat. o niciodata jos e strans in jurul gatului

Bratari din acelea de cauciuc am vreo 16 :)) pai cam atat.

Cum eee?
Voi cu ce va imbracati:o3

5 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Ok, pai linkurile de la poze nu sunt puse bine,dar ca sa iti dau totusi un sfat:
Ia camasa,dar nu ai spus ce fel e(colorata,alba cu carouri),daca e alba ia blugii mov,iar daca e colorata blugii albastrii.Cel mai bine ar fi ca,camasa sa fie mai lunga asa se aseaza si mai bine si ai putea pune o curea subtire in talie, papucii... ai putea sa iti iei balerini ca sunt mai simpli si sau daca nu bashetii si renunta la accesorii, o sa ai destul timp sa porti bratarile dar acea" zgarda" mai bine ai renunta de tot la ea pentru ca pur si simplu nu se potriveste la scoala.O poti purta in timpul liber, dar eu spun sa o lasi deoparte un timp.

| Cataliciiii explică:

@lavinutttzaaa ce au accesoriile? zgarda aia e ff finuta si o port de cand sunt mica.nu a comentat nici un profesor trec cls a7-a si mai m.au vazut cu ea.eu sunt rockerita si se vede dupa cum ma imbrac.ce e asa de greu de inteles ca eu nu o sa port in viata mea toc.sandale albe.nu DOAR TENESI SHUZI CONVERSI sau balerini NEGRI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu! Parerea mea estee ca nuuu! in nici un caz sa nu te duci asa in prima zi:) ai tot timpul a 3-4-5-6-7-8-9-10-1000-2000 zi de scoala=)) insa nu! nu in prima zi:D macar in prima zi de scoala fa o alta impresie:d pai atatea accesorii nuuuu! prea multe p simpla bratara atat. mie din ce mi-ai zis ca ai mai ales lantisorul e sinistru:D nu stiu cum poti sa porti asa ceva:P oricum daca vrei o alta parere :D niste sandalute ar fi potrivite sau niste tenesi nu inalti mici si albi ar fi ideali o preche de blugi cu talie joasa ce culoare vrei u:D un tricou albstru alb sau mov sau chiar rozaliu ala frumos; d parul da e bine insa nu-l lasa in ochii sa nu iti vezi profii si colegii=)) asa:d :) iar in loc de tricou daca nu vrei tricoul:D o bluza gri cum ai spus si u sau alba sau o camasa care se poarta :D stai sa-ti arat de care daca ai http://www.google.ro/......tp?/imgres sau asa http://www.google.ro/......tp?/imgres sunt superbe sper sa-ti placa ideea si inca odata un categoric nuuu! pentru ce ai scris u mai sus:* bafta; D funda;;)?

| ShyKido a răspuns:

90% din poze imi dau "Not found". sad. deci nu imi pot face o idee.
Shoesii imi plac. puppy dog eyes. Blugi, maieuri negre. thumbs up. Bratari, zgarda.

| ShyKido a răspuns:

Haha. Eu am deviat de la subiect. Vroiam sa spun ca imi plac hainele ei. Darrr. Si eu am lucruri asemanatoare referitor la accesorii.dar nu le port la scoala.