| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee de un produs care iti face parul sa creasca?! cam cat ar costa si unde il pot gasi? 1 Merci

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bun este și uleiul de ricin dar și Gerovital Plant.
Pa, pa.

| Pinkstar25 a răspuns:

Samponul de la Favisan pentru cresterea parului. Trebuie folosit o perioada indelungata de timp pentru a se vedea rezultatele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Foloseste ulei de ricin sau de argan, stimuleaza cresterea parului.
Te pup!

| Oviiyy a răspuns:

O masca cu ulei sa masline extravirgin 100% natural, 35 ron litrul de pe www.uleimasline.info. am incercat si este super