| dancapitan a întrebat:

Aveti o uniforma scolara naspa?

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Noi trebuie doar să purtăm bluză albă şi în jos ceva închis... da' în ultimul timp nu ne mai verifică, deci venim cum vrem noi oh go on

| missbee a răspuns:

Eu nu am deloc. Doar ecuson.

| Patricia a răspuns:

O camasa larga barbateasca bleu iti zice ceva? si o cravata stupida pe care n-o poarta nimeni (eu imi tin camasa deschisa:-p )

| simiiii a răspuns:

Muamaaa nu-mi amintiiiiiii! Am o uniforma de tot rahatul am inlokuit la ea tot ke e posibil rolling on the floor " Pulover negru cu emblema in dreapta C.N. Elena Cuza [iaccc] faza e ca nici nu pot s`o dau jos rolling on the floor decat dca o tai cu forfeca.camasha bleu deschis si blugi negri dintr-un material vai de mamikutSa luii " si faza e ca dka n`o port nu pot intra in skl laughing chiar dka am puloverul si camasha dca nu am blugi negri nu ma lasha tipu`d la poarta sa intru in skl`laughing cryingpuloverul nu l-am putut inlocui dar am inlocui camasha cu una e bleu spre alb e destul de faina si niste blugi albastri spre negri, mulatzibig grin ma lashat diriga cu ea nu mi-a facut prea multee crize rolling eyes laughing) deh:-

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Wooaailaughing)
eu cand am fost pe a ||-a aveam o uniforma zici ca eram bucatareselaughing...se radeau baietii de noitonguelaughing
ps:ei erau la costumrolling on the floor

| Iσαηα a răspuns:

Nu! Avem un tricou albastru cu maneci albastru inchis:X
sta bine
si in jos ''it doesn't metter''!

| amc a răspuns:

Hmm.nu chiarthinking

Răspuns utilizator avertizat
| ArinaMK a răspuns:

Daaaaaaaacrying

| BeBebuu a răspuns:

F naspasad

| ValiNebunu a răspuns:

Dc nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Toate uniformele din scoala sunt naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluza alba si blugi inchisi la culoare.
Cat timp esti la scoala nu poti merge cu fusta mini sau whateva', stiai?

| costin_8115 a răspuns:

Foarte naspa laughing sunt unele mov cu negru si niste linii galbene intre ele, dar oricum nimeni nu vine cu ele

| crisss_1778 a răspuns:

Noi nu avem delocbig grin

:*

| zipuuuuuu a răspuns:

Daaa frustrated niste plovere bluemarin si zici ca`s pijamale!
laughing numai bune pentru aruncat pe foc frustratedlaughing)