| ForbiddenLove a întrebat:

Aveti vreo idee cu ce sa ma imbrac la premiera la sfarsit de an scolar
?

Răspuns Câştigător
| andreea_2538 a răspuns:

O fustita mai scurta, un maieu ceva fara bretele...niste ghetute tricotate sau sandale cum se poarta acum, si ca acceorii: un colier cu un fluturas care sa se asorteze cu maieul sau sandalele, si cerceii ceva la fel
Daca nu iti poti lua o pereche de pantaloni scurti de blugi si un maieu ceva simplu: sandalute sau ghetute tricotate
Iti poti alege o rochita ceva mai simpluwinking
Succeshappy:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_4683 a răspuns:

Pantaloni scurti de blugi, un maieu simplu si mulat rosu si o pereche de balerini sau daca ai vazut tenesii aia ieftini de lla leoonardo cu floricele laughing) se poarta de numa. am vazut in revista coolgirl, e posibil sa te tina doar o zi la pretul de 20 lei. si parul tapeazati`l sus dar nu foarte mult si prinde`l in coada sus. + ochelarii de soare cu rama rosie si un buchet de flori pentru diriga.

funda dk iti place tongue

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

O doamne 8-)

| ela_9708 a răspuns:

Pay depinde ce vrei sa porti rochie sau o tinuta panatalon si bluzita... ti-as recomanda o rochita alba cu dantela si cu imprimeuri florale negre sau diferite culoribig grin

| LNK a răspuns:

Eu cred ca intai ar trebui sa-ti selectezi tu cateva haine, sa le descrii si apoi sa ne intrebi. Noi nu avem de unde sa stim ce ai tu in dulap. Sau si mai usor, poti sa te gandesti singura cu hainele pe care le ai.
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in nud laughing