| DyDy7432 a întrebat:

Aveti idee cum sa ma imbrac la petrecerea de sfarsit de an scolar?(cls a 6) Dar machiaj? Cum sa imi fac parul? Dar unghiile? Ceva sa se asorteze.

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei dydy:*! Cred ca ti-ar sta bine intr-o rochita scurta, gri.Cu un dres negruu,cu niste tenesi sau balerini[negri, sau albi], unghiilee negre, parul ti-l poti prinde intr-o coada sau doua codite impletite de sus.machiajul nu trebuie sa fie strident, rimel, cu fard sau creion de ochi [nu cu ambele], si cu un pic de pudra sau fond de ten.Baftaa:*