| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Aveti vreo marca de oja preferata? Care este aceea?

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi plac foarte mult ojele Essence, sunt super ieftine si tin pe unghie 10 zile.

| pwp a răspuns:

Golden Rose

| Latinmoon a răspuns:

Flormarwinking
Dar tu?

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Latinmoon):

Mia multe imi plac si Flormar pretty si Gabrini si Miss sporty

| Kriss96 a răspuns:

Preferata mea este oja din magazinele Sephora, pentru ca este de la acceptabil de rezistenta, la foarte rezistenta.Depinde ce marca iti alegi.

| papusica987 a răspuns:

Kiko!
love struck

Răspuns utilizator avertizat
| HonneOnna a răspuns:

Da,Oriflame

| CichasEmo a răspuns:

Farmec,Shellac,Chanel,Medusa Isabella,Fruiti,Dior,Zoya,Orly,France, Nded, L&D, Opoola, Opi.Toate imi plac...Nu pot sa aleg!

| Ali1234 a răspuns:

Mai multe dar cel mai mult de la AVON

| SmileAgain a răspuns:

Farmec.winking

| cladcovdaniela a răspuns:

Da eu ma folosesc de la AVON.

| roxytzarox a răspuns:

Farmec