| YoAnNa a întrebat:

Aveti vreun tutorial cum se pun bigudiurile corect? Si dati-mi si mie niste imagini cu feluri cum sa-mi fac parul, sau idei, apropo am parul lung trecut de umar. Multumesc!:*:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alonet a răspuns:

Tipa din primul link nu vorbeste esentialul happy
la cel din mijloc si le pune corect dar nu explica
si la cel de-al treilea mocul in care arata parul pe bigudiu e ok in rest nu si ca idee ce te sa ti cont e de unghiul in care ridici parul de la scalp atunci cand incepi sa rasucesti bigudiul si de faptul ca parul trebuie sa stea paralel cu bigudiu asa cum arata negresea aia in ultimul link de mai jos... oricum pentru bucle fa melcisori si incalzeste-i cu placa in staniol iasa mai ok

Răspuns utilizator avertizat