| GrellSutcliff a întrebat:

Avon sau Oriflame? Care firma vi se pare mai buna?

15 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Niciuna...Dior,imi place cel mai mult.

| anutza a răspuns:

Am fost reprezentant la ambele, dupa o experienta neplacuta am ramas la Oriflame. Recomand categoric Oriflame, sunt lider daca vrea cineva sa se inscrie sau doriti produse astept e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| christina94 a răspuns:

Oriflame

| ElizzaTPU a răspuns:

Nici una nu mi se pare buna! In trecut am folosit produse de la amn2, dar acum nu vreau sa mai aud de Avon sau Oriflame.

| Monicaツ a răspuns:

Avon

| yana_9783 a răspuns:

Avon (pana si cataloagele sunt mai faine decat cele de la Oriflame)

| Christina a răspuns:

Oriflame

| Tmcn a răspuns:

Dintre cele doua aleg Oriflame (de la Avon mai iau geluri de dus, spume de baie) dar cu, cosmeticele lor m-am lamurit. Oricum, eu prefer Maxfactor, L`Oreal, Clinique.

| elenaaarion a răspuns:

De departe Oriflame e mai bun! Produsele sunt de foarte buna calitate, si in plus de asta, campaniile de bun venit pe care le au sunt excelente! De exemplu daca te inscrii acum si ai primele 3 comenzi de cate 250 lei, vei primi cadou un rimel, o pudra si o geanta, toate in valoare de 300 lei. Si daca te hotarasti sa te inscrii, eu te voi ajuta cu mare placere si daca parcurgi pasii astia, cadoul din partea mea e un parfum! Ce zici? Te astept pe mess sa iti povestesc mai multe... chanely_sweet e id-ul meu

| biancaalexe a răspuns:

Amandoua imi plac dar prefer Oriflame pentru ca am auzit ca la Avon sunt de proasta calitate produsele, doar parfumurile si gelurile de dus sau chiar si unele creme mai sunt bune dar restul nu.din cate stiu eu, pe cand la Oriflame am auzit ca sunt mult mai bunewinking.

| DiamondCat a răspuns:

Oriflame, clarwinking

| Useria a răspuns:

Oriflame

| elinara a răspuns:

Avon

| melimelisa2000 a răspuns:

Avon

| SylvyaSyn a răspuns:

Avon :d