| me1234_7666 a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna si mai convenabila firma/ companie [ precum Avon, Oriflame, Ladys...etc ]

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simona a răspuns:

Avon si Oriflame

| georgyya a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de Ladys. Eu-s reprezentant la Ladys si mi se pare mai flexibil decat la Avon, Oriflame...Pot sta la dispozitie cu informatii si cu inscrieri (asta cine doreste) la repr_ladys@yahoo.com (numele meu este Georgiana)

Răspuns utilizator avertizat
| aura3fan a răspuns:

Se poate castiga bine ca reprezentant/coordonator Ladys deoarece se ofera comisioane avantajoase, pana la 42% din vanzari si inca pana la 20% din comenzile afiliatilor. Un alt avantaj il reprezinta raportul calitate-pret al produselor, gama variata care se ofera, cataloage si mostre gratuite plus altele. Pentru a vedea si mai multe avantaje despre colaborarea cu Ladys, te invit pe site-ul: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Pentru intrebari, E-mail/mess: aur_fan@yahoo.com

| alexx17 a răspuns:

Categoric lady`s acum depinde si unde locuiesti de exemplu daca esti din bucuresti iti dai seama ca nu o sa vinzi cine stie ce de la avon sau oriflame nu asa ca te las pe tine sa te decizi daca vrei intra pe id-u meu sa-ti dau cateva motive bune sa te bagi la lady happy scondy1994

| sandapetcu a răspuns:

Servus eu sunt de parere ca lady este cea mai buna firma, eu una sunt foarte multumita de produse si de banii care ii castig, ajung sa castig poate chiar si 600-700 lei in mai putin de o luna, pentru ca produsele sunt foarte ieftine si prind la toata lumea mai ales la persoanele cu salarii mici si dornice sa cumpere cosmetice blushing daca te pot ajuta sanda_petcu@yahoo.com

| Cleona a răspuns:

Avon! nu as putea traii fara produsele avon!

| Aliutza a răspuns:

Refan. Avon si Oriflame sunt firme cu foarte multi distribuitori, asa ca e putin probabil sa faci bani seriosi cu ele. Lady`s. sunt si eu reprezentanta Lady`s, dar din cauza firmelor mai cunoscute, ca Avon si Oriflame, nu am intotdeauna comenzi foarte mari.
Refan este o firma care se ocupa cu vanzarea de parfumuri originale, la un pret cu mult sub pretul pietei. Pentru detalii, trimite`mi un mesaj aici sau pe aliaf2@yahoo.com. Nu e multa lume care a auzit de Refan, dar au produse originale, deci mai bune nu exista. Nici eu n`am crezut, pana n`am inceput sa vand. In spree. Astept mesaj de la tine, ca sa-ti spun ce si cum.
Sunt sigura ca vei lua alegerea cea mai inteleapta.

Răspuns utilizator avertizat
| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan! 100% profit astept sa ma contactezi!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan! 100% profit! astept mesaj pentru mai multe detalii!

| mihaella00elena a răspuns:

La inceput am fost la Avon si am fost destul de multumita de beneficiile pe care le avem, dar pentru ca erau multe colege reprezentate si nu aveam comenzi, am renuntat.
Acum sunt la Lady's si am si mai multe beneficii.e mult mai ok.produsele sunt bune si la preturi mici.happy

| Bia01 a răspuns:

Avon si oriflame xD

| pici6 a răspuns:

Produsele de la oriflame sunt bune. nu am ce zice, dar foarte scumpe, plus ca mai mereu nu-ti vin toate produsele comandate, la AVON produsele sunt destul de ieftine si foarte bune, nu ai nici o treaba cu produsele, mereu iti vin, plus ca ai discounturi si cadouri motivationale mai mareu. ladys zic din star NU. e o prostie... produsele intr-adevar sunt ieftine dar de proasta calitate, prea putine produse poti zice ca sunt ok. pup ramane la decizia ta

| Alice_9997 a răspuns:

Buna .Ma numesc D.Alice si te pot face reprezentant oriflame. Te rog adauga inovatia.oriflame@yahoo.com in lista ta de mess sau trimite-mi un email si vorbim cu cea mai mare placere. Nu implica nici un cost. Iti voi prezenta orice ai nevoie. Te pup dulce :*

| m0fire a răspuns:

Oriflame, pentru ca discont-urile sun maribig grin