| Marina_7860 a întrebat:

Care firma va place mai mult: Avon sau Oriflame? Si de ce? Va multumesc!:*

10 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

Oriflame - pentru ca produsele sunt de calitate...
avon - sunt produse bunicele. bijuteriile ruginesc repede. dar sunt destuul de iefitne big grin
sper ca te-am ajutat :*

| dyanna_8752 a răspuns:

Oriflame 100%, produse de calitate, :-X :-X

| rogvaiv10 a răspuns:

Bineinteles ca Oriflame.Aceasta firma este mult mai de calitate.Am multe produse de la Avon si nu arata deloc ca in reviste.

| Reek54 a răspuns:

Avon.

| Georiflame a răspuns:

Oriflame! produse naturale, chiar daca sunt mai scumpe decat la Avon. Pentru cei ce vor sa se inscrie ma gasesc la id totunzambet. va astept :*

| alina_3921 a răspuns:

Pai... oriflame. au produse de calitate si discounturi mari. plus ca, comanda minima este de doar 50 de lei.

| Marina_7860 explică:

Merci :*

| StefaniaCOriflame a răspuns:

La Oriflame produsele sunt mult mai bune si accesibile, iar daca te inscri ca reprezentant poti beneficia de reduceri intre 23% si 40%...eu sunt lider oriflame, daca doresti mai multe informatii contacteaza-ma la :YM :catarama_stefania, Tel :0767068653...te pup! o zi placuta!

| bulax4u a răspuns:

Oriflame, si vorbesc din pielea unei persoane care a incercat modul de reprezentant la ambele firme!
De ce ORIFLAME?
Simplu, pentru ca discounturile sunt mai mari, comanda minima este de 50 de lei!
Oameni mai seriosi, produse mai bune, mai multe oportunitati
Pe Romaneste, Se castiga mai multi bani din ORiflame