| smiley11231 a întrebat:

Avon sau Oriflame? De ce?

10 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Avon-pentru ca sunt mai ieftinelaughing):d

| BRG a răspuns:

Avon de ce sînt 100%mai bune decît orifame

| nico1988 a răspuns:

Oriflame.Chiar daca s-a implementat ideea ca la Oriflame produsele sunt mai scumpe trebuie sa stiti ca aici discountul incepe de la 50 lei deci puteti comanda numai pentru voi.Am ales Oriflame pentru ca:
-produsele sunt mai bune(gama Giordani nu se compara cu nimic de la avon)
-dicounturile mult mai mari(50... 249----23%; 250... 499----30%; peste 500 lei----40%)
-apar fleyere in care produsele sunt foarte reduse plus ca beneficiaza de discount(nu ca la avon unde din brosura pentru reprezentanti nu avem discount)
-transportul este gratuit

| costyn162 a răspuns:

Nu prea comand de la nici unul dar in putinele cazuri cand am comandat am apelat la avon.

| erika13 a răspuns:

Oriflame pentru ca sunt reduceri mai mari cadouri si comanda minima este 50 ron pot sa pun comanda oricand doresc eu si produsele sunt de calitate happy
daca ai peste 16 ani poti incepe sa faci banii astept mesaj la erika_fazekas@yahoo.com

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.Reducere ajunge pana la 40%, suna-ma pentru detalii.

| diva1223 a răspuns:

Dupa parerea mea nicio firma! Nu mi se par produse de calitate! Prefer sa am un singur fond de ten, dar bun si merg pe principiul. calitatii nu al cantitatii happy

| nonameih0000 a răspuns:

Avon si oriflame. mie imi place oriflame ca mi se par mai naturale si tot o data mai putin scumpe si mai bune. la avon sunt preturi mari si produsele...nu pot sa spun ca sunt rele...insa nu la fel ca cele de la oriflame. asta e doar parerea mea!

| misshoolligan a răspuns:

Niciuna! de ce? pentru ca au o calitate sub nivelul marii.si acum eu.
De ce nu incercati alta firma? the body shop... daca stai sa te gandesti, preturile nu difera foarte mult.
Investeste cu cap!