| adry01 a întrebat:

Avon sau oriflame?
de ce?
funditawinking

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Mie nu mi se par scumpe ( sau cel putin nu exagerat de scumpe ) produsele avon. Din contra, parerea mea. Eu folosesc mai mult AVON pentru ca sunt reprezentant si ma tenteaza, si sunt multumita de produsele lor.

| anutza a răspuns:

Oriflame, sunt reprez daca vrei produse catalogul care incepe de luni il porti vedea aici http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Avon intotdeauna! oriflame, never! toate cremele alea ale lor parca sunt diluate cu apa (un fel de pișvaițer)

| Miuriel a răspuns:

Avon,au gama mai larga si sunt mai de calitate.

| 이벨 a răspuns:

Nu ma intereseaza nici una dintre ele si nici nu cumpar asemenea produse, dar imi place mai mult catalogul Avon pentru ca are acele esantioane de parfum care le sporeste comercializarea. Ambele mi se par cam la fel ca si calitate. Nu am auzit critice la adresa nici uneia dintre firme laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 이벨):

Serios? Chiar nici'o critica nu ai auzit? Te invit aici sa-mi citesti raspunsurile : http://www.TPU.ro/beauty/oriflame-sau-avon-argumentati/#5947479.

| Konata a răspuns:

Is mai bune produsele la avon.

| comansorin a răspuns:

Oriflame!, mai multe putori, incearca DeMarco

| nooooc a răspuns:

Nici unA

| nooooc a răspuns:

Nici care

| JungHaYo a răspuns:

Nici una. amandoua firmele au produse de proasta calitate si pe langa asta sunt si foarte scumpe.doar daca mai gasesti vreo 2-3 bune