| LoreLore111 a întrebat:

Azi, la pranz, tatal meu vorbea despre nu stiu ce vanzatoare ca avea barba. Adica, nu avea, era barbierita. Eu l-am intrebat cum este posibil ca o femeie sa aiba barba si el mi-a spus ca, probabil, femeia respective s-a jucat cu vreun aparat de barbierit cand era mica. Eu l-am intrebat daca problema se poate rezolva cu epilare cu ceara si el a spus ca nu se poate.
Acum e sunt absolut ingrozita! Ma pimt de parca am vazut o fanotma, pe bune! Si eu sunt fata si mie teama sa nu ma barbiereasca cineva pe strada laughing sau sa ma rada in cap dar mai grav e cu barbieritul.
Si apropo, eu imi doresc sa am o fetita, pe la 28- 30 de ani si ma gandesc ce naiba fac daca se joaca dea barbieritul?
Deci intrebarea mea este: daca odata ce te-ai barbierit mai poti face ceva ca sa te salvezi?

2 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Tatal tau te a pacalit rolling on the floor femeia poate era un barbat dar isi facuse schimbare de sex si era travestit. Ca si cea/cel care a castigat Eurovisionul anul trecut- Conchita Wurst(nu stiu daca am scrii bine), deci nu-ti fa griji ca daca te joci de a barbieritul nu ti creste barba. In plus te poti epila ca se rezolva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si a cam batut joc de tine taica tu.

barba la femei apare de la dereglari hormonale nu de la joaca de a barberitul sau de la barberitul fortat pe strada.

Si se repara cu epilat definitiv cu laser