| branulik a întrebat:

Azi mi-am luat o bluza mai larga. bluza se termina sub sani si e cu dungi. cu ce sa o imbrac? blugi lungi.sau scurti cu ce sa ma incalt? vreau multe idei si daca se poate imagini.Cine ma inspira fuundalove struck::XX.
ps:fara rasp. de genu. nu stiu ce ai in sifonier.Multumesc

3 răspunsuri:
| sweet2kitty1049 a răspuns:

Poti sa o imbraci cu blugii lunghi si niste tenisi sau sandale cu un tos mic sau mai mare, iar cu pantalonii scurti se potrivesc niste sandale cu un toc putin mai mare daca ai (sandale dina celea cu fermoar la spate, cred ca ai vazut) p.s. : blugii lunghi de preerat albastri iar pantalonii scurti pot fi orice culoare(dar totusi in ton cu bluza) pot fi crem sau albastri sau albi... sper sa-ti placa combinatiile big grin

| AleAnyo a răspuns:

Pai, poti adopta un stil de marinar mai modern, purtand o fusta scurta, care sa se potriveasca cu topul, cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres asta merg bine niste balerini albi.
Sau, poti purta la top, niste blugi sau niste colanti, depinde de cum e vremea si unde vrei sa porti bluza. Daca e cald si vrei s-o porti doar asa, cand iesi cu prietenii, iti poti lua blugi scurti sau trei sferturi si daca mergi in vizita la cunostinte si afar e racoare, niste colanti merg numa' bine. Aici s-ar potrivi niste sandale cu toc inchise la culoare pentru colati, si pentru blugi niste sandale.
Uite niste imagini:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Te mai poti imbraca cu o fusta moderna scurta, mulata sau evazata, potrivita culorii topului, asa poti fi mai lejera. Sti ca in imagine arata un sutien, dar intelegi tu:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Se potrivesc niste sandale cu toc, asa ca in imagine.
Sper ca te-am ajutat si ca iti plac sfaturile mele. Succes!

| Timea14 a răspuns:

Eu iti recomand pantalonii scurti si cu sandale joase, comode.