| Victoria1230123 a întrebat:

Azi imi serbez ziua de nastere. Dar nu stiu in ce sa ma imbrac. As vrea sa imi iau o bluza alba cu dungi negre, peste un plovaras negru, o pereche de blugi inchisi la culoare si un lantisor din acela lung cu bufnita. Dar nu stiu cu ce sa ma incalt si cu ce sa ma incalt. Precizez ca ziua o fac la un restaurant si ca am parul mai scurt, imi ajunge mai sus de umeri.
Dar orice alte sugestii sunt bine venite.
cel mai bun raspuns ia funda!

Răspuns Câştigător
| Nobody35 a răspuns:

Poti sa te incalti cu niste balerini sau cu o pereche de pantofi cu toc. Parul il poti ondula sau indrepta cu placa.
La multi ani si distractie placuta! :*

1 răspuns:
| Victoria1230123 explică:

Am vrut sa spun cu ce sa ma incalt si cum sa-mi fac parul.