| anonim_4396 a întrebat:

Pe 15 august se sarbatoreste ziua comunei unde stau bunicii mei. Vreau sa ma duc si eu. Acolo se face o petrecere cu spectacole, vin cantareti de muzica usoara, populara etc... e frms adica asa a fost in fiecare an.Int mea este cum as putea sa am imbrac.Eu m-am gandit sa imi iau o bluza cu umerii goi rosie si o pereche de pantaloni 3/4 de blugi si sa ma incalt cu o pereche de sandalute albe sau roz? eu sunt blonda, as vrea sa ma vopsesc. Aaa si sa nu uit am si ochelarii de la imaginea de profil TPU si ma gandeam sa ii iau. Dati-mi si voi idei cum as putea sa ma imbrac si sa ma vopsesc big grinshi daca aveti idei cum as putea sa ma tund am parul putin mai lung cu vreo 3-4 cm de umeri.credeti ca ar trebui sa mi-l indrept sau sa ma tund? VREAU O SCHIMBARE TOTALA(sa zicem asa)cel mai bun rasp primeste o funda maaaareeeee de tot
:*

3 răspunsuri:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Vopseste-ti parul sa fii bruneta.Ideile sunt bune, ia-ti ochelari.Dar daca iti iei ochelarii va trebui sa ai un comportament de diva dar nu exagerat.Indreapta-ti parul! Vei arata super.

| ILINCA_8854 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te inbraci in ceva comod de exemplu: o pereche de jeansi si o maicuta simpla si draguta, machiaj: numai rimel si un ruj deschis la culoare, despre par...nu stiu cred ca trebuie sa-l prinzi la spate sus, daca acest concert e ziua cind e soare ia-ti ochelarii, daca va fi mai spre seara sa nu tii ei,
eu cred ca ce tiam propus e destul de comod pn cred ca vei dansa unpic...cred ca ti-am fost de ajutor... fundita?

| Bulinutsaa_7949 a răspuns:

Pai. fara ochelari! adica spectacolul va si si seara probabil, nu ai ce face cu ei seara. :-s. dupa blugii 3/4 sunt buni, [ poate ai si ceva peste genunchi]. bluga cu umerii goi?! depinde, sa nu fie prea incarcata. un tricou ar merge mai bine. [ sau maiou simplu de o singura culoare]. nu te vopsi oh go on. [ poate te faci roscata serios laughing] mai bine il prinzi in coada sus, si iti indrepti coada. :*sper ca te-am ajutat :**