| nicoleee30 a întrebat:

Baieti, chiar as dori sa stiu parerea voastra despre vergeturi. Am si eu ceva vergeturi pe burta si pe solduri si datorita lor urasc sa-mi arat corpul, mai ales sa merg la plaja. Ce parere aveti despre ele? Fundaa si voturi!

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Cat timp nu se vad proeminent, nu sunt deranjante. Ma deranjeaza totusi suncile care dau pe afara pe sub tricou si pe unde se mai poate.

| nicoleee30 explică (pentru GoguSteriade):

Proeminent in ce sens? Pe solduri am cateva albe, iar pe abdomen am si acolo, insa nu sunt albe, acelea se vad mai putin.

| GoguSteriade a răspuns (pentru nicoleee30):

Ma refeream sa nu lase chiar urme vizibile in piele, daca sunt doar albe si atat, nu ar trebui sa fie nicio problema. Cel putin pentru mine nu este.

| alex161090 a răspuns:

Asa am si eu din cauza ca am slabit mult(15kg) si nu stiu cum as putea sa scap de ele

| aizana a răspuns:

Ai incredere in anticeluliticul de la life-care marca krauter, ti-l pot procura, costa 45 ron, 250ml.