| AlexutzaAlee12 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Alcatel One Touch 991? As vrea sa il cumpar dar vreau sa stiu parerea voastra despre el
Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Dain prima faza pare un telefon bun insa nu este asa, procesorul nu este asa mare, densitatea pixelilor si rezolutia sunt mici si o sa vezi ce prost se vede, are versiunea de android veche, camera este slaba, memoria foarte mica la capitoul baterie sta mai bine avand o baterie decenta insa daca ti-l doresti poti sa il iei si sa ai grija sa nu il scai sau ceva ca o prietena de-a mea l-a scapat si nu a imi functionat dupa aceea, nu se mai aprindea deloc si nu stiu ce a facut, oricum decizia iti apartine numai tie.

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Telefoanele Alcatel nu-s prea bune!