| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele cu foarte multe vergeturi?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare vergeturile sunt vitale sau caracterul fetei?
Nu este nimeni perfect!
Peste 90% din fete/femei au vergeturi.
Pa, pa.

| Axys a răspuns:

Nu se consuma acele fete tongue...sunt lenese big grinhee hee nu fac sport eu nu prea am uit la personele astea...

| anonim_4396 explică (pentru Axys):

Tu stii ce spui? laughing
Mai bine te-ai informa inainte sa raspunzi. Vergeturile apar datorita dezvoltarii rapide, sau daca te ingrasi / slabesti brusc.
De ele nu scapi niciodata. Daca fata s-a dezvoltat repede? Asta inseamna ca e lenesa?

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Vergeturile apar datorita unei cresterii puternice intr-o scurta durata de timp. Nu exista solutii pentru asa ceva.

| Paulinaxoy a răspuns:

Ca trebuie sa faca sport, nu sunt baiat dar sunt convinsa ca nimanui nu-i plac fetele cu vergeturi.

| anonim_4396 explică (pentru Paulinaxoy):

Fac sport in fiecare zi, chiar foarte mult, dar vergeturile batrane si albe sunt de neinvins.winking
Mai bine te-ai informa inainte sa raspunzi. Vergeturile apar datorita dezvoltarii rapide, sau daca te ingrasi / slabesti brusc. Eu m-am dezvoltat foarte repede si mi-au aparut.

| Aηdяєєa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat creme?