| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cum gasiti `imperfectiunile` de pe fata unei fete? atragatoare sau dezgustatoare? fara raspunsuri la baza.

Răspuns Câştigător
| Kev16 a răspuns:

Pe mine unul ma doare undeva de imperfectiuni; stiu ca nici eu nu sunt perfect.Atata timp cat fata e ingrijita, ma iubeste asa cum sunt, nu vad de ce eu sa nu procedez la fel...sunt fel si fel de baieti acu'. laughing

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

Pai depinde de imperfectiuni, mie imi plac fetele care au ceva cicatrici pe fata, dar depinde acum