| fgzsjhgug a întrebat:

Baieti... ce culoare de ochii gasiti mai atragatoare la o fata?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu atât culoarea e importantă, cât profunzimea și sinceritatea lor.
Iar ochii persoanei iubite oricum vor fi mereu cei mai frumoși, indiferent de culoare.

| BRG a răspuns:

Sărut mînuțele, eu prefer ochii albaștrii, dar pînă la urmă nu contează. Om să fie.Tu ce ochi ai.

| misu a răspuns:

Albastrii

| ML001 a răspuns:

Mie imi plac ochii mari si caprui care iti inspira sinceritate si increderhappy

| puncte a răspuns:

Cacaniu

| puncte a răspuns:

Toate trei

| fgzsjhgug explică:

Woow,cacaniu! pai bravo ma, sau poate nu ca nu mai evoluezi, de la coada vacii nu mai pleci. I-a uite ma c-au ajuns toti taranii cu cont pe TPU. care prefera cacaniul...