| AndraM_4349 a întrebat:

Baietii, epilati sau nu?

Răspuns Câştigător
| babydolldeea a răspuns:

Pentru mine da, sincer nu imi place cand vad ca iubitul meu are par la subrat, pe picioare... nu stiu nu epilat complet dar sa aiba parul mai scurt sau sa se tunda ( exista si masini de tuns parul de pe picioare) pe piept, as prefera sa nu aibe par dar daca ar avea as prefera epilat total laughing parul la subrat si pe piept nu il suport chiar daca sunt barbati dar pe picioare si pe maini daca nu este foarte lung e ok, nici chiar sa se epileze pe tot corpul mai rau ca o femeie nu e binelaughing

9 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Depinde de zona.insa pot sa zic ca pe picioare niciodata, e urat si pare un lucru feminin.inghinal si axilar ar cam trebui. aici tine de igiena, parerea mea.

| Lacoste a răspuns:

Depinde de zona.pe picioare niciodata-e urat, parca ar fi femeie; inghinal si axilar da, aici tine de igiena personala.parerea mea

| glamour a răspuns:

Unde a fie epilati? Eu personal(nu sunt in masura sa vorbesc) as prefera ca un barbat sa fie NEAPARAT epilat inghinal. Mi se pare ca tine de igiena sa se epileze si la sub-brat. Pe picioare si in alte parti e alegerea lui.

| Gizăz a răspuns:

Un categoric NU!

| ankadella a răspuns:

NU! niciodata happy... pentru ca ei sunt barbati si trebuie sa ramana asa :*

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai mie mi se pare stupid sa se epileze un baiat pe picoare laughing.
Fetele da. dar baieti nu prea.
Acum nahh fiecare cum ii le placethinking

| Chiuaua a răspuns:

Fini ca funduletu de bebelus big grin

| justme91 a răspuns:

Simplu: da.

| Lucinca a răspuns:

Mie indiferent. epilat cred car arata mai bine